Referencie


Chcela by som poďakovať Mirke, za to že mi pomohla v neľahkej téme energetiky s tvorbou contentu. Oslovila som ju, keď už som odskúšala troch copywriterov a pomaly som začínala vzdávať možnosť, že nájdem niekoho, kto pochopí tone of voice našej firmy a zároveň sa chopí témy, tak, ako to my, vo FUERGY, potrebujeme. Jej profesionalita naštudovať si všetko, čo sme publikovali a zároveň sa naučiť viac, ako som vyžadovala, predstihla moje očakávania. Ešte raz, Mirka, ďakujem za teba, za tvoj prístup k práci. Uvedomujem, že nie vždy si to mala s nami ľahké, rovnako, ako ani naša téma nie je jednoduchá. Ďakujem.

Martina Palková, FUERGY Industries j.s.a. 

Mirka je veľmi ochotná a šikovná copywriterka, ktorá robí svoju prácu s odhodlaním a 100% nasadením. Má v sebe chuť neustále na sebe pracovať a zlepšovať sa. Spolupracuje sa mi s ňou veľmi dobre, takže ju vrelo odporúčam. 

                 Lucia Baníková, marketingová agentúra Visibility 

Pri novovznikajúcich projektoch v online priestore sme potrebovali pomoc pri tvorení popisov a článkov, ktoré by boli zaujímavé pre návštevníkov webu, ako aj pre potencionálnych zákazníkov, a spĺňali funkčnosť pre vyhľadávače. Nakoľko sú všetky naše podklady len technického typu, nie je to ľahká úloha. Z množstva copywriterov sme vybrali práve pani Suchárovú, ktorá nás presvedčila, že tieto niekedy zložitejšie zadania zvláda a väčšinou nás už práve ona poháňa vpred. V dnešnej dobe, keď už sú rôzne chatboty, je stále táto možnosť najkvalitnejšia. Spolupráca je perfektná a výsledok je vždy nad očakávania.

Michal Chrobák, marketing MiF s.r.o.

S Mirkou sa nám spolupracovalo od začiatku výborne. Je profesionálna, vždy dodržiava termíny a vie presne zachytiť naše potreby a očakávania. Dokázala vytvoriť skvelý obsah pre našu online platformu. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

Marián Kristeľ, Chief Operating Officer, Skillmea

Mirka je milá a ústretová copywriterka, na ktorú sa vždy môžem spoľahnúť. Píše pre nás popisy činností a služieb našich klientov, ako aj blogy a SEO články. Keďže naši klienti pôsobia naozaj v rôznych oblastiach, oceňujem Mirkinu flexibilitu a schopnosť sa prispôsobiť a vynájsť. Texty vždy dodáva v požadovanom termíne, sú prehľadné, dobre štruktúrované a ľahko sa čítajú. Gramaticky aj štylisticky sú taktiež na veľmi dobrej úrovni. Som rada, že s Mirkou spolupracujeme a určite s ňou plánujeme spolupracovať aj naďalej.

Dominika Králiková, online marketingová agentúra Mediatel
Hľadali sme copywritera pre viacero našich webov, ktoré majú rôznu tematiku, ako lifestyle, fashion, zdravá výživa a pod. Mirka bola pre nás výborná voľba. Spolupracuje sa nám s ňou veľmi dobre, je milá, kreatívna a výborná v tom, čo robí. Články sú písané na profesionálnej úrovni a vždy dodané do deadlinu. Nepozná slovo nedá sa :).

                  Michaela Chalupková, Onlink s. r. o. 

Rýchla a bezproblémová komunikácia, texty presne podľa zadania - aj keď šlo o náročnejšiu - technickú tému. Veľká spokojnosť." 

M. Hlucháň, www.vdl.sk

Oceňujem vysokú profesionalitu Miroslavy, zároveň aj ľudskosť, ústretovú komunikáciu a dodržanie slova. Moje vyjadrenia k témam, ktoré spracúva, vždy s rešpektom a citlivosťou osadí do kontextu. Pri autorizácii nemávam žiadne výhrady, všetko je korektne a výborne prepojené do celku. Je mi cťou a potešením spolupracovať s novinárkou, ktorá reálne vyznáva hodnoty svojej práce.

Janette Šimková, životný kouč 

Spolupráca s Mirkou je veľmi príjemná. Aktívne prispieva nápadmi, témami a spracovanie článkov je vždy na vysokej úrovni. Vie spracovať témy z oblasti zdravia a výživy, ale blízke sú jej aj témy z oblasti psychológie, ktoré podá ľahko a zrozumiteľne. Jej články sú veľmi obľúbené a témy, s ktorými prichádza, vždy zaujímavé a originálne.

Jana Fialová, šéfredaktorka Fit štýl

Pružnosť, kreativita a záujem o aplikáciu nových poznatkov sú vlastnosti, ktoré sa v copywritingu veľmi cenia. Miroslava dokáže plniť aj nevyslovené želania.

Jaroslav Matyáš, vydavateľstvo JAGA

Váš článok je výborný. Plno korešponduje s našou filozofiou, má hĺbku a je skutočne profesionálne spracovaný. Ďakujem pekne, veľmi sa teším, že sme sa našli.

Katarína Špačková, Marketing Director, Fresh&Fit spol. s r. o.,BENEDICTUS

Mirka je kreatívna, nápaditá, jej texty majú drive. Skvelé je, že vždy hľadá nové možnosti a má chuť sa posúvať. Texty sú gramaticky správne a dodané vždy načas .

Monika Pokorná, www. seo-web.sk 

Copywriterka dokáže napísať pútavým a zaujímavým štýlom lifestylové témy, odborné jej tiež nerobia problémy. Takisto sa popasuje aj so základnými SEO vecami. Komunikácia super. Články načas podľa predstáv. Minimum úprav :).

Monika Kusendová, SEO & content manager, ONLINE TORO advertising, s. r. o. 

Dlhšie sme hľadali blogerku pre náš web, ochotnú písať kvalitné texty, ktoré dajú čitateľovi naozaj komplexné informácie o danej téme. Mirka nám píše blogy už asi pol roka a so spoluprácou sme veľmi spokojní. Všetky zdravotné tvrdenia v textoch pochádzajú z vedeckých štúdií  a sú prepojené s linkami, čo je pre nás dôležité. Gramatika aj štylistika sú na vysokej úrovni. Texty sú kvalitné a s Mirkou počítame aj naďalej :). 

Juraj Kutlík, obchodný riaditeľ Mindset s.r.o. 

S Mirkou spolupracujeme k spokojnosti oboch strán už niekoľko rokov. Na jej práci oceňujeme precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť a priateľský prístup. Benefitom je aj to, že má svoju prácu naozaj rada a má záujem o kvalitné výstupy, čo jej cítiť aj z textov, ktoré spracúva.

Kamil Šimkovič, CEO Cvičte.sk  

S Miroslavou Suchárovou spolupracujeme už od roku 2011. Spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne, jej články sú obsahovo aj gramaticky na vysokej úrovni. Je na ňu spoľahnutie, pracuje profesionálne.

Eva Drabantová, šéfredaktorka Denníkrelax.sk  

S Mirkou Suchárovou veľmi rád spolupracujem pri písaní článkov, pretože spracováva na vysokej úrovni témy ohľadne stravovania. Čo nemôžem povedať o každej redaktorke. Informácie podáva zrozumiteľne, ale zároveň odborne, aby mal článok pre čitateľa veľkú hodnotu.


Libor Javro, Výživovéštúdio.sk  

S Mirkou sa mi spolupracuje fantasticky. Keď je niekto profesionál, tak to potom ide jednoducho :). Texty od nej majú hlavu a pätu, ľahko sa čítajú a vystihujú to, čo som si predstavoval. 

Marián Potočňák, SkyFall Flowers, s. r. o. (otextovanie webu donášky kvetov, vrátane textov na blog)

Spolupráca s Mirkou je úžasná, reaguje veľmi rýchlo a má neskutočné nápady na texty, aj keď si už človek myslí, že sa nedá nič viac vymyslieť.

Dominika Mihálová, AL-MI výroba reklamy (otextovanie e-shopu produktov sublimačnej tlače)