Referencie


Oceňujem vysokú profesionalitu Miroslavy, zároveň aj ľudskosť, ústretovú komunikáciu a dodržanie slova. Moje vyjadrenia k témam, ktoré spracúva, vždy s rešpektom a citlivosťou osadí do kontextu. Pri autorizácii nemávam žiadne výhrady, všetko je korektne a výborne prepojené do celku. Je mi cťou a potešením spolupracovať s novinárkou, ktorá reálne vyznáva hodnoty svojej práce.

Janette Šimková, životný kouč 

Spolupráca s Mirkou je veľmi príjemná. Aktívne prispieva nápadmi, témami a spracovanie článkov je vždy na vysokej úrovni. Vie spracovať témy z oblasti zdravia a výživy, ale blízke sú jej aj témy z oblasti psychológie, ktoré podá ľahko a zrozumiteľne. Jej články sú veľmi obľúbené a témy, s ktorými prichádza, vždy zaujímavé a originálne.

Jana Fialová, šéfredaktorka Fit štýl

Pružnosť, kreativita a záujem o aplikáciu nových poznatkov sú vlastnosti, ktoré sa v copywritingu veľmi cenia. Miroslava dokáže plniť aj nevyslovené želania.

Jaroslav Matyáš, vydavateľstvo JAGA

Copywriterka dokáže napísať pútavým a zaujímavým štýlom lifestylové témy, odborné jej tiež nerobia problémy. Takisto sa popasuje aj so základnými SEO vecami. Komunikácia super. Články načas podľa predstáv. Minimum úprav :).

Monika Kusendová, SEO & content manager, ONLINE TORO advertising, s. r. o. 

Dlhšie sme hľadali blogerku pre náš web, ochotnú písať kvalitné texty, ktoré dajú čitateľovi naozaj komplexné informácie o danej téme. Mirka nám píše blogy už asi pol roka a so spoluprácou sme veľmi spokojní. Všetky zdravotné tvrdenia v textoch pochádzajú z vedeckých štúdií  a sú prepojené s linkami, čo je pre nás dôležité. Gramatika aj štylistika sú na vysokej úrovni. Texty sú kvalitné a s Mirkou počítame aj naďalej :). 

Juraj Kutlík, obchodný riaditeľ Mindset s.r.o. 

S Mirkou spolupracujeme k spokojnosti oboch strán už niekoľko rokov. Na jej práci oceňujeme precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť a priateľský prístup. Benefitom je aj to, že má svoju prácu naozaj rada a má záujem o kvalitné výstupy, čo jej cítiť aj z textov, ktoré spracúva.

Kamil Šimkovič, CEO Cvičte.sk  

S Miroslavou Suchárovou spolupracujeme už od roku 2011. Spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne, jej články sú obsahovo aj gramaticky na vysokej úrovni. Je na ňu spoľahnutie, pracuje profesionálne.

Eva Drabantová, šéfredaktorka Denníkrelax.sk  

S Mirkou Suchárovou veľmi rád spolupracujem pri písaní článkov, pretože spracováva na vysokej úrovni témy ohľadne stravovania. Čo nemôžem povedať o každej redaktorke. Informácie podáva zrozumiteľne, ale zároveň odborne, aby mal článok pre čitateľa veľkú hodnotu.


Libor Javro, Výživovéštúdio.sk  

S Mirkou sa mi spolupracuje fantasticky. Keď je niekto profesionál, tak to potom ide jednoducho :). Texty od nej majú hlavu a pätu, ľahko sa čítajú a vystihujú to, čo som si predstavoval. 

Marián Potočňák, SkyFall Flowers, s. r. o. (otextovanie webu donášky kvetov, vrátane textov na blog)

Spolupráca s Mirkou je úžasná, reaguje veľmi rýchlo a má neskutočné nápady na texty, aj keď si už človek myslí, že sa nedá nič viac vymyslieť.

Dominika Mihálová, AL-MI výroba reklamy (otextovanie e-shopu produktov sublimačnej tlače)