Moje služby

Práca s textom je pre mňa vášňou a rada vám pomôžem aj s administratívnymi službami

Písanie článkov

Vydávate časopis, máte web či blog a potrebujete ho naplniť kvalitným obsahom? Obráťte sa na mňa - napíšem vám originálne texty z rôznych oblastí, ktorých súčasťou sú vedecky podložené informácie. 

Písanie SEO článkov

SEO článok je z hľadiska obsahu populárny pre čitateľa, ponúka mu cenné a zaujímavé informácie. Avšak sú do neho zakomponované aj SEO prvky, ako title, description, vhodne zvolené a správne umiestnené kľúčové slová a tak ďalej.

Online a offline copywriting

Web copy, príspevky na sociálne siete, newsletter, case study, video case study, claimy, tlačoviny...

Práca v redakčnom systéme (vkladanie a editácia blogových článkov)

Mám skúsenosti s prácou vo viacerých redakčných systémoch, ktorá zahŕňa úpravu textu do finálnej podoby tak, ako bude publikovaný na webovej stránke (gramatická a štylistická úprava, výber obrázka, doplnenie súvisiacich článkov, odkazov atď.). Ak hľadáte človeka, ktorý bude pravidelne publikovať obsah na vašom webovom portáli či blogu, práve ste ho našli.  

Texty pre e-shopy (kreatívne popisy produktov, kategórií...)

Spúšťate internetový obchod a potrebujete popisy jednotlivých kategórií a samotných produktov, neviete sformulovať FAQ, či napísať niekoľko viet o sebe? Vymyslím pre vás texty, ktoré zaujmú a predávajú. Počas svojej kariéry som otextovala weby, ktoré sa venujú donáške kvetov či jedla, predaju produktov sublimačnej tlače, výživových doplnkov alebo kozmetiky.

Tvorba a správa publikačného plánu a online spolupráca s externými redaktormi pri tvorbe obsahu

Chystáte sa rozbehnúť vlastnú webovú stránku alebo blog a neviete si poradiť s výberom obsahu? Vytvorím vám harmonogram tém, ktoré sú atraktívne pre čitateľov, poprípade skoordinujem prácu externých redaktorov tak, aby ste fungovali ako ozajstná redakcia. Všetko online.  

Prepisy audio a video nahrávok

Mám štátnicu z kancelárskeho písania na stroji a hospodárskej korešpondencie, čiže pre mňa nie je problém prepísať, gramaticky a štylisticky upraviť akúkoľvek audio alebo video nahrávku do atraktívneho rozhovoru či článku.  

Korektúry textov

Dôveryhodný text musí byť gramaticky a štylisticky bezchybný. Ak si s tým neviete poradiť, pomôžem vám.  

Recenzie kníh

Vlastníte internetové kníhkupectvo a radi by ste mali ku knihám originálne recenzie? Keďže som aj vášnivou čitateľkou, ste na správnej adrese. 

Hospodárska korešpondencia

Mám štátnu skúšku z kancelárskeho písania na stroji a hospodárskej korešpondencie, čiže pre mňa nie je problém formálne upraviť a správne formulovať obchodné listy.