Moje služby

Práca s textom je pre mňa vášňou

Písanie článkov

 Máte časopis, web či blog a potrebujete ho naplniť kvalitným obsahom? Obráťte sa na mňa - napíšem vám originálne texty, ktoré na vašu webovú stránku prilákajú ďalších a ďalších návštevníkov.  

Písanie PR článkov

Dobrý PR článok zvýši návštevnosť webu a tržby za ponúkané produkty. Takisto firmu posunie na vyššie priečky vo vyhľadávačoch. Ak chcete ísť týmto smerom, kontaktujte ma.  

Práca v redakčnom systéme

Mám skúsenosti s prácou vo viacerých redakčných systémoch, ktorá zahŕňa úpravu textu do finálnej podoby tak, ako bude publikovaný na webovej stránke (gramatická a štylistická úprava, výber obrázka, doplnenie súvisiacich článkov, odkazov atď.). Ak hľadáte človeka, ktorý bude pravidelne publikovať obsah na vašom webovom portáli či blogu, práve ste ho našli.  

Texty pre e-shopy

Spúšťate internetový obchod a potrebujete popisy jednotlivých kategórií a samotných produktov, neviete sformulovať FAQ či napísať niekoľko viet o sebe? Vymyslím pre vás texty, ktoré zaujmú a predávajú. Počas svojej kariéry som otextovala weby, ktoré sa venujú donáške kvetov či jedla, predaju produktov sublimačnej tlače, výživových doplnkov či kozmetiky.

Vytváranie harmonogramov a online spolupráca s externými redaktormi pri tvorbe obsahu

Chystáte sa rozbehnúť vlastnú webovú stránku alebo blog a neviete si poradiť s výberom obsahu? Vytvorím vám harmonogram tém, ktoré pritiahnu čitateľov, poprípade skoordinujem prácu externých redaktorov tak, aby ste fungovali ako ozajstná redakcia. Všetko online.  

Prepisy audio a video nahrávok

Mám štátnicu z kancelárskeho písania na stroji a hospodárskej korešpondencie, čiže pre mňa nie je problém prepísať, gramaticky a štylisticky upraviť akúkoľvek audio alebo video nahrávku.  

Korektúry textov

Dôveryhodný text musí byť gramaticky a štylisticky bezchybný. Ak si s tým neviete poradiť, pomôžem vám.  

Recenzie kníh

Vlastníte internetové kníhkupectvo a radi by ste mali ku knihám originálne recenzie? Keďže som aj vášnivou čitateľkou, ste na správnej adrese.